

De KOLIBRI PONTON boot is een catamaran met twee zeer stevige aluminium pontons. Het dek van de boot bestaat uit een plat aluminium platform. Elk van onze ponton boten worden tot in de kleinste details ontworpen volgens de wensen van de klant.
De KOLIBRI PONTON boot is een catamaran met twee zeer stevige aluminium pontons. Het dek van de boot bestaat uit een plat aluminium platform. Elk van onze ponton boten worden tot in de kleinste details ontworpen volgens de wensen van de klant. Verschillende opties op het gebied van interieur kleurselectie, cockpit (stuurconsole, motorbesturingseenheid, cockpit instrumenten), windscherm, comfortabele tafels, vloeren en bestuurdersstoel. Wij stellen de klant in staat om zijn eigen droom ponton (vlot) te creëren.
Ook aan het fysieke welzijn is gedacht. Er is een ruime keuze aan verschillende zitplaatsen en banken, evenals een keuken met spoelbak en koelkast om uit te kiezen. De KOLIBRI PONTON BOOT onderscheidt zich door zijn eenvoudige bediening, veiligheid en veel comfort. De verschillende voor geconfigureerde modelvariaties bestrijken bijna alle toepassingsgebieden. Of het nu gaat om jagen, vissen of een klein familie-uitje, met onze catamaran ben je altijd goed uitgerust.
(Opmerking: er zijn nog veel meer opties, voor meer informatie kunt u het best even contact met ons opnemen.)
Standaard uitrusting van KOLIBRI P-500F vissen:
- romp van de boot met hermetische secties van aluminiumlegering EN AW5083-H111;
- Dek is 4,75 h2,5 m en bestaat uit antislip aluminium profielen;
- Stijve wrijvingsstrip bestaande uit aluminium profiel voor veilige koppeling;
- inklapbare ladder voor eenvoudig instappen;
- 4 Klampen voor aanleggen;
- aluminium haspel voor comfortabel vissen in de boeg;
- Verwijderbare reling op de boeg
- Aluminium stuurconsole met getint windscherm, voorstoel en opbergvak;
- bestuurdersstoel;
- Twee individuele stoelen met opklapbare rugleuning in hoogte verstelbaar
- Hoekbank aan de achterkant van het dek;
- Kunststof tafel met aluminium houder;
- Stuursysteem met stuurwiel en kabels naar de motor;
- Elektrisch pakket (navigatieverlichting, claxon, 12v aansluiting, zekeringbak, accuschakelaar, accuhouder);
- Bimini-top
- bekerhouders
- Hengelhouders
No customer reviews for the moment.